Amade László Alapiskola

„Az ember és a természet védelme - napok

Az ember és a természet védelme - napok
A mai és a tegnapi nap iskolánkban az ember és a természet védelmének jegyében zajlott. Tanulóink ismeretterjesztő előadásokat hallhattak, interaktív programokon vehettek részt.
Mgr. Balogh Szabina őrnagy, a Dunaszerdahelyi Járási Rendőrség munkatársa az internetes zaklatással, bűnözéssel kapcsolatban tartott előadást a felső tagozat számára. Bodó András mérnök a Bősi Önkéntes Tűzoltók nevében a tűzmegelőzésről és a tűzoltók munkájáról beszélt, Morvai Viola doktornő pedig a Dunaszerdahelyi Egészségügyi Iskola képviseletében az elsősegélynyújtás alapjaival ismertette meg tanulóinkat.
Iskolánk pedagógusai is készültek: Csörgő Zsuzsanna tanító néni a vízről, Kovács Zsolt tanító bácsi pedig a családi életre való nevelésről tartott előadást.
Köszönjük mindenkinek ezt a két érdekes, eseménydús napot!